Fixtures/Results Roundup
HomeAwayVenueTimeReferee
Saturday 25 September 2021
U9 Developmental Group 1
Ajax Athletic AFCShamrock Rovers WhiteAjax Athletic10:00Club
Bunclody A.F.C. BlackOylegate UtdBunclody AFC10:00Club
Enniscorthy TownNewpark UtdEnniscorthy Town10:00Club
Gorey Rangers BlueMoyne RangersGorey Rangers10:00Club
U9 Developmental Group 2
Adamstown A.F.C.New Ross Town BlueAdamstown AFC10:00Club
Bree UnitedCushinstownBree United10:00Club
Caim UnitedCloughbawn A.F.CCaim United10:00Club
U9 Developmental Group 3
All Blacks A.F.C.St Leonards BlackAll Blacks AFC10:00Club
Fastnet RoversRosslare StrandFastnet Rovers10:00(P)Club
Glynn Barntown BlueRosslare RangersGlynn Barntown10:00Club
Kilmore UtdNorth End Utd YellowKilmore Utd10:00Club
U9 Developmental Group 4
Bunclody RedSt Josephs AFCBunclody AFC10:00Club
Camolin Celtic A.F.C.Gorey Rangers RedCamolin Celtic AFC10:00Club
Courtown HibsFerns UtdCourtown Hibs10:00Club
U9 Developmental Group 5
Bridge Rovers F.C.Wexford Celtic FCBridge Rover FC10:00Club
Curracloe UnitedWexford Albion AFCCurracloe United10:00(P)Club
Forth Celtic GreenShamrock Rovers GreenForth Celtic10:00Club
North End Utd BlueGlynn Barntown RedNorth End United10:00Club
U9 Developmental Group 6
Campile UnitedTaghmon UtdCampile United10:00Club
Corach RamblersSt Leonards RedCorach Ramblers10:00Club
New Ross Town YellowForth Celtic WhiteNew Ross Town10:00Club
U11 Div 1 (2011)
New Ross Town AIDLE11:00
Gorey Rangers AWexford Albion AFCGorey Rangers12:30R Parkinson
Forth Celtic AWexford Celtic FCForth Celtic13:00P Sinnott
St Josephs AGorey CelticSt Josephs AFC14:45G Morris
U11 Div 1A (2011)
Campile United AGlynn Barntown ACampile UnitedTBC
IDLEAll Blacks A.F.C.11:00
Rosslare Rangers ABunclody ARosslare Rangers11:00S Burke
St Leonards AShamrock Rovers ASt Leonards11:00J Stafford
U11 DIV 2 (2011)
Bridge Rovers F.C. ARosslare StrandBridge Rover FCTBC
CushinstownNorth End UtdCushinstown U13+TBC
North End UtdCushinstownNorth End UnitedTBC
Curracloe UnitedOylegate UtdCurracloe United11:00S O Neill
Ferns UtdIDLE11:00
U11 DIV 2A (2011)
Blackwater FCNew Ross CelticBlackwaterTBC
Adamstown A.F.C.Bridge Rovers F.C. BAdamstown AFC11:00(P)
Bree UnitedMoyne RangersBree United11:00O Woolmington
Caim UnitedCamolin Celtic A.F.C.Caim United11:00M Hogan
U11 DIV 3 (2011)
Corach RamblersNewpark UtdCorach RamblersTBC
Courtown HibsKillenagh WanderersCourtown Hibs11:00A Foley
IDLESt Leonards B11:00
Shamrock Rovers BForth Celtic BShamrock Rovers13:00(P)
U11 DIV 3A (2011)
IDLEBunclody B11:00
Rosslare Rangers BGorey Rangers BRosslare Rangers12:30S Burke
Glynn Barntown BNew Ross Town BGlynn Barntown13:00N Whelan
Rathnure UtdSt Josephs BRathnure United13:00J Farrell
U11 DIV 4 (2011)
Fastnet RoversTaghmon UtdFastnet Rovers11:00(P)
Forth Celtic CCampile United BForth Celtic11:00S O Neill
Kilmore UtdShelburneKilmore Utd11:00(Prov)
Gorey Rangers CSt. CormacsGorey Rangers14:00R Parkinson
U13 DIV 1 (2009)
IDLEForth Celtic A11:00
New Ross TownGorey Rangers ANew Ross Town11:00B Holohan
St Josephs AGorey Celtic ASt Josephs AFC11:00G Morris
Bunclody A.F.C.Glynn Barntown ABunclody AFC13:00G Larkin
U13 DIV 1A (2009)
Bridge Rovers F.C.Wexford Celtic FCBridge Rover FCTBC
Campile UnitedRosslare RangersCampile United11:00(P)
Ferns UtdIDLE11:00
Curracloe UnitedMoyne RangersCurracloe United12:30S O Neill
U13 DIV 2 (2009)
Enniscorthy UtdShamrock RoversEnniscorthy UtdTBC
Adamstown A.F.C.St. CormacsAdamstown AFC11:00J Tobin
IDLEOylegate Utd11:00
Bree UnitedSt LeonardsBree United12:30O Woolmington
U13 DIV 2A (2009)
Cloughbawn A.F.CForth Celtic BCloughbawn AFC11:00(P)
IDLEGorey Celtic B11:00
Taghmon UtdGlynn Barntown BTaghmon United11:00J Diskin
St Josephs BGorey Rangers BSt Josephs AFC12:30G Morris
U13 DIV 3 (2009)
Caim UnitedNewpark UtdCaim United12:30M Hogan
All Blacks A.F.C.Wexford Albion AFCAll Blacks AFC12:45M Lett
CushinstownKilmore UtdCushinstown U13+13:30J Tobin
Fastnet RoversGorey Rangers CFastnet Rovers15:00(P)
U15 DIV 1 (2007)
Camolin Celtic A.F.C.New Ross TownCamolin Celtic AFC11:00M Kenny
IDLEGorey Celtic A11:00
Wexford Albion ACourtown Hibs AWexford Albion12:00J O Neill
Glynn Barntown ANorth End UtdGlynn Barntown14:30N Whelan
U15 DIV 1A (2007)
Corach RamblersFerns UtdCorach Ramblers11:00D Jenkins
Gorey Rangers AIDLE11:00
Campile UnitedShamrock RoversCampile United14:00P O Rourke
All Blacks A.F.C.St LeonardsAll Blacks AFC14:15M Lett
U15 DIV 2 (2007)
Adamstown A.F.C.IDLE
Curracloe UnitedRosslare RangersCurracloe UnitedTBC
IDLEGorey Rangers B11:00
Kilmore UtdNew Ross CelticKilmore Utd15:00J Diskin
Taghmon UtdGorey Rangers BTaghmon United15:00(P)TBC
U15 DIV 2A (2007)
Forth CelticIDLE11:00
St. CormacsBridge Rovers F.C.St Cormacs11:00J Doyle
Newpark UtdCushinstownNewpark United13:00K Farnyik
Caim UnitedOylegate UtdCaim United14:00M Hogan
U15 DIV 3 (2007)
Cloughbawn A.F.CGlynn Barntown BCloughbawn AFCTBC
IDLEGorey Rangers B11:00
Rathnure UtdTombrack UtdRathnure United11:00K Farnyik
Courtown Hibs BWexford Albion BCourtown Hibs12:30A Foley
Total : 91