Results Roundup
HomeAwayVenueTimeReferee
Saturday 16 February 2019
U13 Div 1
Forth Celtic01Curracloe UnitedForth Celtic11:30M Lett
Gorey Celtic00Glynn BarntownGorey Celtic13:00K Farnyik
New Ross Town43Gorey RangersNew Ross Town14:45D Jenkins
U13 Div 1A
Wexford Albion AFC22Newpark UtdWexford Albion12:30S O Neill
Oylegate06Camolin Celtic A.F.C.Oylegate AFC12:30G Cleary
Corach Ramblers60St JosephsCorach Ramblers13:00E Molloy
U13 Div 2
Fastnet Rovers010Courtown HibsFastnet Rovers11:00L Doyle
Rosslare Rangers40Fethard RangersRosslare Rangers13:00L Whitty
St Leonards80Rosslare StrandSt Leonards13:30G Kelly
U13 Div 2A
Killenagh Wanderers32Gorey Celtic BKillenagh Wanderers11:00C Hawkins
Ferns Utd100Caim UnitedFerns United AFC12:45T Breen
St. Cormacs62Shamrock RoversSt Cormacs13:00K Dunne
Rathnure Utd23Moyne RangersRathnure United13:15P Redmond
U13 Div 3
Bunclody A.F.C. B01Kilmore UtdBunclody AFC11:00J Doyle
Glynn Barntown36Taghmon UtdGlynn Barntown14:00S O Neill
U15 Div 1
St Josephs16Moyne RangersSt Josephs AFC11:00G Morris
Fethard Rangers23Gorey CelticFethard Rangers FC12:00P O Rourke
Wexford Albion AFC30Shamrock RoversWexford Albion13:30M Lett
U15 Div 1A
New Ross Town42Bunclody A.F.C.New Ross Town13:00D Jenkins
U15 Div 2
Gorey Celtic B02ShelbourneGorey Celtic11:00K Farnyik
Tombrack Utd53Ferns UtdTombrack United11:00M Kenny
Sunday 10 February 2019
U12 Subway Championship
Carlow01WexfordParkville Utd's pitch, Tullow15:30To Be Confirmed
U16 Subway Championship
Wexford40MidlandsBunclody AFC14:00K Dunne
Saturday 9 February 2019
U12 Div 1
Gorey Rangers01Gorey CelticGorey Rangers11:00S Kenny
Glynn Barntown03Forth CelticGlynn Barntown11:00L Whitty
U12 Div 1A
St. Cormacs17North End UtdSt Cormacs11:00O Woolmington
New Ross Celtic23St JosephsNew Ross Celtic11:00D Jenkins
All Blacks A.F.C.06Courtown HibsAll Blacks AFC11:00B Brennan
Curracloe United31Bridge Rovers F.C.Curracloe United12:00G Morris
U12 Div 2
Wexford Celtic Fc13Newpark UtdWexford Celtic FC11:00D Donovan
Ferns Utd37St LeonardsFerns United AFC13:00C Hawkins
U12 Div 2A
St Josephs B04Camolin Celtic A.F.C.St Josephs AFC11:00C Hawkins
Shamrock Rovers01Corach RamblersShamrock Rovers11:00T Breen
Kilmore Utd50ShelbourneKilmore Utd11:00L Doyle
U12 Div 3
Tombrack Utd20Gorey Rangers BTombrack United13:00T Breen
Duncannon AFC32Taghmon UtdDuncannon AFC13:30G Kelly
U12 Div 3A
Corach Ramblers B01Glynn Barntown BCorach Ramblers11:00J Stafford
Cushinstown11Wexford Albion AFC B12:00F Sinnott
Gorey Celtic B01Courtown Hibs BGorey Celtic12:30P Redmond
U14 Div 1
Gorey Rangers81Bunclody A.F.C.Gorey Rangers12:30J Doyle
Moyne Rangers11Shamrock RoversMoyne Rangers14:00G Cleary
U14 Div 1A
Courtown Hibs42St JosephsCourtown Hibs11:00A Foley
Rosslare Rangers45Bridge Rovers F.C.Rosslare Rangers13:30P Sinnott
Curracloe United04North End UtdCurracloe United13:30G Morris
U14 Div 2
Gorey Rangers B92Ferns UtdGorey Rangers12:30S Kenny
U14 Div 2A
Campile United51Forth Celtic BCampile United12:00D Egan
U15 Sketcher SFAI
Shamrock Rovers11Ardee CelticShamrock Rovers14:00K Dunne
Wexford Albion AFC44Douglas HallWexford Albion14:00A Tobin
U16 Div 1
St Leonards23Enniscorthy TownSt Leonards12:30P O Rourke
U16 Div 1A
Rosslare Strand26Moyne RangersRosslare Strand12:00D Gaul
St. Cormacs30Ballymurn CelticSt Cormacs13:00A Foley
Gorey Rangers01Gorey CelticGorey Rangers14:00J Doyle
U16 Div 2
Bunclody A.F.C.42Corach RamblersBunclody AFC11:00K Farnyik
Ferns Utd52Camolin Celtic A.F.C.Ferns United AFC12:30M Kenny
Kilmore Utd61Adamstown A.F.C.Kilmore Utd13:00M Lett
U16 Div 2A
Newpark Utd41Glynn BarntownNewpark United11:00K Dunne
Wexford Celtic Fc B32Tombrack UtdWexford Celtic FC12:30S Burke
Gorey Celtic B04Taghmon UtdGorey Celtic14:00P Redmond
Total : 58